Park ödeme makine otomatik ödeme istasyonu verilen değişiklik ile

Ödeme makinesi, otomatik veya otomatik ödeme istasyonu da çağrılabilir, ayak istasyonda ödeme veya ödeme ve makine görüntülemek, park yerinden çıkma ya da diğer uygun bir yere giderken ayarla.

Ürün ayrıntıları

Park ödeme makine otomatik ödeme istasyonu verilen değişiklik ile

Ödeme makinesi, otomatik veya otomatik ödeme istasyonu da çağrılabilir, ayak istasyonda ödeme veya ödeme ve makine görüntülemek, park yerinden çıkma ya da diğer uygun bir yere giderken ayarla.

•Sitenizin Self-servis ücreti toplama sürücüler için park yeri sunmaktadır.
•Sitenizin de otomatik, sağlar insanlaşmış ve iş güvenliği yönetimi otoparkına


Otomatik ödeme istasyonu bill, madeni para, banka kartı veya diğer değer card.and destek mobil ödeme kabul edebilir. Bozuk para veya billif size gerekli değişiklik de verebilir.


Her ödeme istasyonu, orada tarafı 19andquot; reklam ekran. Park Yöneticisi üzerinden gelir elde edebilirsiniz reklam yayın 24 saatten.


Teknik parametre


Boyut:

L * G * H 660 * 660 * 1800 MM

Büyük malzeme

A3 çelik, T - 2.5 MM

Servis talebi görünüm tedavi

İçe aktarılan boya pişirme

Ağırlık

130KG

Veri depolama kapasitesi

8G

Kart okuma mesafesi

5-10cm

İletişim arabirimi:

TCP/IP

IP

IP54

Gerilim

110V/220V AC 50HZ

Güç

120W

Çalışma sıcaklığı

-20℃- +60℃

Yazılım dili

İngilizceİşlem süreci


1. barkod bilet tarayın veya giriş makinede reçete Park kartı oku. ANPR araba park sistemi ise, sadece ödeme için senin plaka numarasını girin.

2. 22andquot; HD LCD değmek perde-ecek göstermek ne kadar ödemeniz gerekiyor.

3. ödeme olarak makine ve #39; s ödeme yöntemleri. Otopark ücreti ödemek için çeşitli ödeme yöntemleri birleştirebilirsiniz.

4. sonra ödeme, bir receiptis basılmış. Park lotafter ödeme bırakarak için park sistemi allows5-15 dakika. Zaman kendi başına ayarlanması.

5. barkod bilet veya kart theexit makine otopark okuma inceden inceye gözden geçirmek, sonra bariyer otomatik olarak açılır. Park sistemi ANPR ise, park yerinin dur olmadan bırakabilirsiniz.Farklı park sistemi ile çalışma.


RFID kart park sistemi, giriş Bilet Park sistemi, ANPR park sistemi, Otopark ödeme zorlama için park flep bariyer ile çalışabilirsiniz.

Ürün ayrıntılarıÖzellikleri


Uzaktan kumanda ile Internet
Park meteris Internet'le bağlı. Yönetici ofisinde makine kontrol edebilirsiniz. O ayarlayın veya bilgisayarında makinenin tüm parametrelerini değiştirmek ve makinenin tüm istatistiksel veri ve raporları her türlü onun yönetimi yazılımı edinin.Bakım
Her modül bağımsız, bir modül çalışamıyorsan, diğer modulesand #39; etkilemez çalışma. Yeni bir tane ve değiştirme ile sadece koymamız kolaydır.Zarar Alarm
Makine kızılötesi sensör bulunuyor. Birisi breaksit, o-ecek vermek alarm loudlyand hemen managementcenter için bir alarm sinyali.Arıza Alarm


Makine kendi kendini sınama / kendi kendine kontrol. Ne zaman bir modül çalışamam, ortalamak için bir tam arıza alarm gönderir ve Yönetici modülü çalışmam var biliyorsunuz.


Üretim yeri


Mühendis Randamp için mükemmel takım; D ve satış sonrası servis, kim teknik destek sağlayabilir.

KOMA elektronik bir Sertifikalı Park ödeme makine otomatik ödeme ile üreticiler ve tedarikçiler toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan Çin, verilen değişiklik kanalıdır. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: Park ödeme makine otomatik ödeme istasyonu verilen, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, değişikliği ile özelleştirilmiş, fiyat, markalar, Satılık
Sorgulama

You Might Also Like