Otopark Ekipmanları LPR Yönetim Sistemli Otomatik Ödeme / Fatura Ödeme Kiosku

Park ekipmanları, LPR yönetim sistemli otomatik ödeme / fatura ödeme noktası, Otomatik Ödeme istasyonu genellikle sürücülerin geçmesi gereken yerlere veya park ödemesi için uygun olan başka bir yere, örneğin: asansörün yanına geçmek zorunda olan yerlere yerleştirilir. Otomatik ödeme istasyonu park yeri ile bağlantılıdır.

Ürün ayrıntıları

LPR yönetim sistemi ile otopark ekipmanları kendi kendine ödeme / fatura ödeme kiosk


Otomatik Ödeme istasyonu genellikle sürücülerin otopark ödemesi için uygun bir yere veya başka bir yere geçmek zorunda oldukları bir yere konur, örneğin: asansörün yanında. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlanır. Sürücü makineye faturaları veya madeni paraları sokar, sonra otomatik ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır, otomatik, güvenli ve kolay kullanım sağlar.LPR park yönetim sistemi Uygulaması:

1. Condominium, sadece beyaz liste işlevini kullanarak park erişimini kontrol edin, sadece beyaz liste veritabanındaki araç plakası girip çıkabilir (Park etme bilgisini kontrol etmeniz gerekmiyorsa, sunucuya ihtiyaç duymadan bağımsız olarak çevrimdışı çalışabilir ve park yönetim sistemi desteği

2. Ticari otopark, sunucu ve otopark yönetim sistemi yazılımı ile birlikte gelir

A. Otopark ücretini çıkışta manuel olarak (standta) toplayın, ücretli yazılımımızı yükleyen ücretli bilgisayarı (iş istasyonu) kullanmanız gerekir.

ANPR6

Ödeme onaylandı, bariyer kapısı açılacak

B. Merkezi ödeme noktasında park ücretini tahsil edin, geçiş ücreti arabirimi yukarıdakiyle aynıdır

C. Otopark ücretini otoparka ait otomatik ödeme makinesi (APM) ile tahsil edin. Maksimum 2 tür banknot ve 2 tür bozuk para verilmişse, Tayland banknotlarını (maksimum 5 banknot) ve madeni paraları (maksimum 3 banknot) kabul edebilir.


COMA Electronics, Çin'deki lpr yönetim sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir park ekipmanlarıdır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: park ekipmanları lpr yönetim sistemi ile kendinden ödeme / fatura ödeme kiosk, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like