Otomatik Ödeme Otopark Yönetim Sistemi Projesi

Otomatik ödeme otopark yönetim sistemi projesi Guangzhou COMA elektronik CO., Ltd, Otomatik ödeme otopark yönetim sistemi gibi yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümler konusunda lider tedarikçidir. Profesyonel park yönetimine gelince, sen ...

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme otopark yönetim sistemi projesi

Guangzhou COMA elektronik CO., Otomatik ödeme otopark yönetim sistemi gibi yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümler konusunda lider tedarikçidir. Profesyonel otopark yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanı ile otopark yönetimini garanti eder. Böylece, COMA'nın teknolojisi her zaman ihtiyaçlarınızı karşılar ve en yüksek karlılığa ve üretkenliğe doğru yol açar. Deneyimli bir çözüm sağlayıcı olarak, bireysel otopark tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.


公司图片


Genel Tanıtım

1.1 Ürüne Genel Bakış

Otomatik ödeme otopark yönetim istasyonu genellikle sürücülerin park ödemesi için uygun olan diğer yerlerden geçmeleri ya da örneğin: asansörün yakınında olması gereken yerlere yerleştirilir. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlanır. Sürücü makineye faturaları veya madeni paraları sokar, sonra otomatik ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır, otomatik, güvenli ve kolay kullanım sağlar.


1.2 Özellikler:

Ø Yerel para ve banknot adlarını kabul edin ve yazılım alanından yönetici tarafından özelleştirilebilir.

Ø Ödeme yapmak için bilet veya giriş plakasını tarayın, giriş ve çıkış saatini, park süresini ve bulanık aramayı sorgulama desteği.

Ø Hızlı makbuz baskısı, ağ kablosu bağlantısı, uzun mesafeli iletim, LPR ile entegre desteği

Ø KGK kapatıldıktan sonra 5 dakika güç sağlar.

Ø Güvenlik: Parola kilidi her kasa modülü için özel koruma sağlar.

Ø Hümanize hatırlatma: Kağıt veya değişiklik eksikse veya nakit alma modülü neredeyse dolduğunda mesaj göndererek yönetim merkezini bilgilendirebilir.


APM10


hizmetlerimiz

1. satış teknik destek Önce, biz müşteri ihtiyacına göre tam çözüm çalışabilir Kablolama şeması ve ürünleri kılavuzu kurulum için verilmektedir.


2. Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / teamviewers yoluyla teknik destek sağlayabilir. Ücretsiz eğitim. Eğitim için Çin'e personel gönderebilir veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3.ürünler 1 yıl garanti.


4. Teslim süresi ödeme aldıktan sonra 15-20 gündür.


产品补充Advantage


COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özel hizmet sunan, sertifikalı bir otomatik ödeme otopark yönetim sistemi proje üreticileri ve tedarikçileridir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: otomatik ödeme otopark yönetim sistemi projesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like