Rus Otopark için Otomatik Araç Ödeme Yönetim Sistemi

Otomatik garaj ödeme sistemi veya otomatik ödeme istasyonu, ayak istasyonunda ödeme veya ödeme ve görüntüleme makinesi olarak da adlandırılabilir, otopark çıkışına veya başka bir uygun yere giderken ayarlanır.

Ürün ayrıntıları

Rus otopark için otomatik araç ödeme sistemi

Genel Tanıtım

1. Otomatik ödeme makinası

Otopark oto ödeme makinesi, manuel şarjın tamamen yerini alan, geçici kart şarjını, aylık kart ertelenmiş şarjı, aylık kart son kullanma şarjını gerçekleştiren ve otomatik değiştirme işlevini gerçekleştiren insansız bir akıllı şarj sistemidir. Ödeme makinesi hem ağ modunda hem de çevrimdışı modda çalışabilir. Ağ modunda, yönetim merkezi, makinenin çalışma durumunu zamanında alabilir, böylece self-servis ödeme makinesi arızalandıktan sonra zamanında korunabilir.2. Özellikler:


Otomatik araç ödeme sistemi Görünüm:
Otomatik Araç Ödeme sistemi Talimatı

APM ile ödeme yapın, plakaya girin veya bileti tarayın, belirtildiği gibi ödeyin, ödeme işlemini tamamlayın ve barkod biletini saklayın.


APM1

1. Plaka no. (Bulanık aramayı destekleyin), eğer plaka ABCDEF ise, ABC, BCD veya DEF girebilirsiniz, ilgili plaka numarasını gösterir, plaka numarasını seçer ve “onayla” yı tıklayın

APM2

2. Kısmi plaka no. Girildiğinde, eğer plaka no. ilk sayfada bulunamıyor, aramak için "önceki sayfa" veya "sonraki sayfa" ya tıklayın. Plaka resminizi seçin, “onayla” ya tıklayın.

APM3

3. Ödeme bilgileri aşağıdaki gibi görünecektir:

APM4

Hot Tags: rusça otopark için otomatik araç ödeme yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like