AutoPay istasyonu flep çözümleri otopark ile reklam

Ödeme makinesi, otomatik veya otomatik ödeme istasyonu da çağrılabilir, ayak istasyonda ödeme veya ödeme ve makine görüntülemek, park yerinden çıkma ya da diğer uygun bir yere giderken ayarla.

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme istasyonu flep çözümleri otopark ile reklamÖdeme makinesi, otomatik veya otomatik ödeme istasyonu da çağrılabilir, ayak istasyonda ödeme veya ödeme ve makine görüntülemek, park yerinden çıkma ya da diğer uygun bir yere giderken ayarla.
•Sitenizin Self-servis ücreti toplama sürücüler için park yeri sunmaktadır.
•Sitenizin de otomatik, sağlar insanlaşmış ve iş güvenliği yönetimi otoparkına


Otomatik ödeme istasyonu her tarafında 19andquot; işte reklam ekran. Park yöneticisi 24 saat üzerinden gelir elde edebilirsiniz durmaksızın yayın reklam.


Ayrıca açık küçük park yerinde flep bariyer işçilik maliyeti çok kaydedebilirsiniz katılımsız yönetimi için otopark ile çalışma, konabilir.

Teknik parametre


Boyut:

L * G * H 660 * 660 * 1800 MM

Büyük malzeme

A3 çelik, T - 2.5 MM

Servis talebi görünüm tedavi

İçe aktarılan boya pişirme

Ağırlık

130KG

Veri depolama kapasitesi

8G

Kart okuma mesafesi

5-10cm

İletişim arabirimi:

TCP/IP

IP

IP54

Gerilim

110V/220V AC 50HZ

Güç

120W

Çalışma sıcaklığı

-20℃ - +60℃

Yazılım dili

İngilizceOtomatik ödeme istasyonu her tarafında reklam ekran

Küçük açık otoparkta flep bariyer otopark ile çalışmaKarakteristik


Uzaktan kumanda ile Internet
Park meteris Internet'le bağlı. Yönetici ofisinde makine kontrol edebilirsiniz. O ayarlayın veya bilgisayarında makinenin tüm parametrelerini değiştirmek ve makinenin tüm istatistiksel veri ve raporları her türlü onun yönetimi yazılımı edinin.Bakım
Her modül bağımsız, bir modül çalışamıyorsan, diğer modulesand #39; etkilemez çalışma. Yeni bir tane ve değiştirme ile sadece koymamız kolaydır.Zarar Alarm
Makine kızılötesi sensör bulunuyor. Birisi breaksit, o-ecek vermek alarm loudlyand hemen managementcenter için bir alarm sinyali.Arıza Alarm


Makine kendi kendini sınama / kendi kendine kontrol. Ne zaman bir modül çalışamam, ortalamak için bir tam arıza alarm gönderir ve Yönetici modülü çalışmam var biliyorsunuz.


Garanti
Fonksiyonel her modül 1 yıl garantidir.

Servis talepleri

Üretim yeri

KOMA elektronik, flep çözümleri üreticileri ve tedarikçileri toptan ve özelleştirilmiş hizmetleri sunan Çin, otopark ile bir sertifikalı reklam autopay kanalıdır. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: autopay istasyonu flep çözümleri, Çin, üreticileri, otopark ile reklam tedarikçiler, üreticiler, Satılık Fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat
Sorgulama

You Might Also Like